حوادث

انهدام یک باند خانوادگی مواد مخدر در تهران

رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن‌آباد گفت: یک باند پنج نفره که در خیابان دریا مشغول فعالیت خرید و فروش مواد مخدر و مالخری بودند، در پی گزارش های مردمی، دستگیر شدند.

به گزارش سرویس حوادث آرنا ، سرگرد جواد قربان‌ زاده با اشاره به اینکه طبق گزارش های مردمی رفت‌وآمدهای مشکوکی به این خانه می‎‌شد، عنوان کرد: با دستور مقام محترم قضایی ماموران پلیس مجوز ورود به این خانه را دریافت، و اقدام به دستگیری پنج نفر از اعضای این خانه کردند.

رئیس کلانتری ۱۷۶ حسن‌آباد ضمن تایید صحت گزارش‌های مردمی در خصوص خرید و فروش مواد مخدر در این منزل و مراجعه سارقان و معتادان به این منزل گفت: در این منزل ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین در همان ابتدا کشف شد که این مقدار مواد مخدر توسط اهالی این منزل به صورت حرفه‌ای به بسته‌های یک گرمی بسته‌بندی شده بود.

وی تصریح کرد: در این ماموریت یک پدر ۶۰ ساله به همراه چهار فرزندش دستگیر شدند که طبق ادعای پدر نبود شغل ثابت سبب شده ‌است که فرزندانش وارد این حوزه شوند.

قربان‌زاده تصریح کرد: پس از بازجویی مشخص شد این خانواده به همراه مادرشان اقدام به خرید و فروش موادمخدر و مالخری از سارقان می‌کردند و از این طریق برای خود درآمدزایی می‌کردند.

وی گفت: پرونده این خانواده تشکیل و تحویل مراجع قضایی شد


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام

برچسب هانوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن