حوادث

هندوانه به شرط تریاک

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف محموله تریاک در بار هندوانه خبر داد.

به گزارش سرویس حوادث آرنا ، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند دراین‌باره گفت:‌ چندی پیش مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با خبر شدند که یکی از قاچاقچیان موادمخدر قصد دارد مقادیری تریاک را از یکی از استان‌های جنوبی کشور تهیه و به منظور توزیع به تهران منتقل کند که درهمین راستا رسیدگی به موضوع در دستور کار آنان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات پلیسی مشخص شد این قاچاقچی، موادمخدر از نوع تریاک را خریداری کرده و قصد دارد تا در استان یزد آن را در بار هندوانه جاسازی کرده و به تهران منتقل کرده و توزیع کند که در همین راستا هماهنگی‌های لازم با پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد و مقام قضایی نیز انجام شد و تیمی از مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت نیز به این استان سفر کردند.

• به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام آرنانیوز بپیوندید …  ⇒

حسنوند با اشاره به شناسایی متهم در استان یزد، خاطرنشان کرد: ماموران کامیون این فرد را تحت نظر قرار داده و مدتی بعد اقدام به توقیف و بازرسی از آن کردند که در جریان آن ۹۲ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل بار هندوانه جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به دستگیری متهم گفت: این فرد که از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر بود از سوی ماموران دستگیر شد و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا