حوادث

سقوط بهمن در شمشک

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان از سقوط بهمن در شمشک خبر داد و گفت: احتمال مفقودی ۴ نفر گزارش شده است.

به گزارش آرنا ، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان از سقوط بهمن در شمشک خبر داد و گفت: احتمال مفقودی ۴ نفر گزارش شده است.

ابراهیم تاجیک نوری معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران، دقایقی پیش  در شمیرانات اظهار کرد: ظهر امروز در منطقه شمشک سقوط بهمن گزارش شده است.

وی ادامه داد: بلافاصله ۵ تیم تخصصی امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران به محل حادثه اعزام شدند.

تاجیک نوری تصریح کرد: تیم های عملیاتی مشغول جست و جو هستند که طبق تحقیقات و گزارش های رسیده احتمالا ۴ نفر در زیر بهمن محبوس شده اند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران افزود: عملیات جست و جو و نجات ادامه دارد و پس از پایان عملیات، گزارش نهایی این حادثه از طریق اصحاب رسانه اطلاع رسانی خواهد شد.

واژگونی پراید یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت

تاجیک نوری به حادثه جاده ای در اتوبان تهران – قم نیز اشاره و تصریح کرد: صبح امروز نیز یک دستگاه پراید در اتوبان تهران – قم واژگون شد که پس از واژگونی به یک دستگاه خودرو تیبا برخورد کرد.

وی اضافه کرد: در این حادثه که تیم امداد و نجات پایگاه حسن آباد شهرستان ری حضور داشت، یک نفر مصدوم و متأسفانه یک نفر فوت می کند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران عنوان کرد: فرد مصدوم پس از رها سازی توسط عوامل امداد و نجات، جهت درمان پزشکی بیشتر و اعزام به مرکز درمانی، به عوامل اورژانس تحویل داده شد.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا