حوادث

مرگ دلخراش راننده جوان در شاخ به شاخ با تیر چراغ برق

قدیر موسایی؛ فرمانده نیروهای عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در پی این حادثه شدید، راننده خودرو به شدت مصدوم شده و در میان خودروی درهم پیچیده محبوس شده بود

به گزارش آرنا ، راننده جوان خودروی پژو پارس بر اثر تصادف شدید با تیر چراغ برق در بلوار ایران‌زمین، جان باخت.

ساعت 21:06 شب گذشته در پی تماس خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی پژو پارس با تیر چراغ برق در بلوار ایران‌زمین، تقاطع خوردین، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه 25 و نجات سه را به محل حادثه اعزام کرد.

قدیر موسایی؛ فرمانده نیروهای عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در پی این حادثه شدید، راننده خودرو به شدت مصدوم شده و در میان خودروی درهم پیچیده محبوس شده بود.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان با رعایت کامل موارد ایمنی، برق خودرو را قطع کردند و عملیات رهاسازی و خارج کردن راننده را آغاز کردند.

موسایی تصریح کرد: آتش‌نشانان با استفاده از ابزار ویژه نجات و تجهیزات “هولماترو” راننده جوان را که به شدت آسیب دیده بود از خودرو خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

وی افزود: متأسفانه به علت جراحت زیاد، مرگ راننده توسط امدادگران اورژانس اعلام شد و آتش‌نشانان با استفاده از جرثقیل خودروی نجات، خودروی سواری را به حاشیه امن خیابان انتقال داده و با پاکسازی محل حادثه، به مأموریت خود پایان دادند.


↓در شبکه های اجتماعی به آرنا نیوز بپیوندید↓

اینستاگرامتلگرام




نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا